Įvyko IT konferencija-konkursas „Mes informacinėje visuomenėje – 2011“

konf-2011

Informacinių technologijų konferencija-konkursas Kauno rajone beveik dešimtmetį vyko KTU Skaičiavimo centre. Tačiau šiemet renginys organizuotas Kauno rajono Lapių pagrindinėje mokykloje.

Gegužės 24 d. į Lapių pagrindinę mokyklą rinkosi IT konferencijos-konkurso „Mes informacinėje visuomenėje – 2011“ dalyviai, lydimi juos ruošusių mokytojų. Svarbiausias darbų vertinimo kriterijus – efektyviai panaudotos informacinės technologijos.

Buvo pristatyta 20 darbų iš 11 mokyklų. Mokiniai varžėsi trijose amžiaus grupėse. 5-7 klasių grupėje I vietą laimėjo Lapių pagrindinės mokyklos septintokių Aušrinės Klovaitės ir Domilės Vainoriūtės darbas „Žodis ne jautis, užsirovei – nenubėgs“ (mokytojos R.Juknevičienė, J.Kairytė), II vieta teko Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos 6 kl. mokiniui Dominykui Ačui už darbą „Mokymo(si) priemonių kūrimas su Imagine Logo” (mokytoja V.Gedvilienė), III vieta skirta Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos šeštokams Gintarei Gajauskaitei ir Gabrieliui Martinkui už darbą „Sėklos galia” (mokytojas G.Radzevičius).

8-10 klasių grupėje I vieta džiaugėsi Viršužiglio pagrindinės mokyklos 9kl. mokinė Agnė Sakalauskaitė, parengusi darbą „Universalus kalendorius” (mokytoja R.Brazaitienė), II vieta teko Domeikavos gimnazijos dešimtokui A.L.Narbutui, sukūrusiam kompiuterinį žaidimą (mokytoja L.Bondzinaitė), o III vieta – Šlienavos pagrindinės mokyklos 10 kl. mokinėms Skaistei Abramovaitei ir Aurelijai Banevičiūtei už darbą „Virtualūs muziejai” (mokytoja A.Kantautienė). Vyriausiųjų, 11-12 klasių , amžiaus grupėje varžėsi tik du darbai. I vietą laimėjo Babtų gimnazijos 3G kl. gimnazistas Saulius Mikalauskas, sukūręs internetinį puslapį mamai (mokytojas S.Dagys), II vietą – Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos 4G kl. gimnazistas Tomas Liutvinas, pateikęs darbą „Media dizainas” (mokytojai G.Radzevičius, N.Stasiūnienė).

Manau, kad tokie konkursai ugdo mokinių kūrybiškumą, skatina mąstyti, ieškoti originalesnių sprendimų.

Rūta Juknevičienė, Lapių pagrindinės mokyklos IT mokytoja metodininkė

Originalus straipsnis 15min.lt svetainėje.