LMIO

Informatikos olimpiada organizuojama kasmet trimis etapais: mokyklos etapas, rajono (miesto) etapas ir respublikinis etapas. Respublikinį etapą sudaro atrankinė ir baigiamoji dalys.

Informatikos olimpiadose dalyviai skirstomi į grupes pagal klases, pradedant aštuntąja ir baigiant dvyliktąja. Aštuntosios klasės grupei priskiriami visi už juos jaunesni mokiniai. Gimnazijų ir kitų bendrąjį lavinimą teikiančių mokyklų mokiniai dalyvauja jų mokymo kursą atitinkančiose grupėse.

Informatikos olimpiadoje dalyviai sprendžia algoritmavimo uždavinius: turi aprašyti jų sprendimo būdus, parašyti programas, suderinti jas kompiuteriu. Gali būti pateikiama ir teorinių algoritmavimo arba logikos uždavinių.

Mokyklos etape dalyvauja visi norintys mokiniai.

Rajono (miesto) etape dalyvauja mokiniai, laimėję mokyklos etape (I-III vietos).

Į respublikinio etapo atrankinę dalį kviečiami mokiniai, geriausiai pasirodę rajono (miesto) etape (I vieta).

Daugiau apie olimpiadą galite paskaityti čia.